Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
مطالب عمومی

امروز داشتم توی اینترنت درباره آزمون IELTS جستجو میکردم. فکر کردم شاید نتیجه این جستجو برای بازدیدکنندگان سایت من هم مفید باشه. در مطلب زیر توضیحاتی در این خصوص خواهید دید:

آزمون آیلتس (IELTS) برای سنجش میزان مهارت و دانش افراد در زبان انگلیسی برگزار می شود. برای مهاجرت و ادامه تحصیل در برخی از کشورهای خارجی داشتن مدرک آیلتس الزامی است ، همچنین این مدرک در سراسر جهان دارای اعتبار می باشد زیرا از بالاترین استانداردهای بین المللی برای سنجش سطح زبان انگلیسی متقاضیان استفاده می کند. در ایران تنها 8 موسسه با تایید سازمان سنجش آموزش کشور ، مجاز به برگزاری مراحل مختلف ” آزمون آیلتس “ هستند ، غیر از موسساتی که در ادامه به بیان نحوه ثبت نام در هر یک از آن ها می پردازیم ، سایر مراکز فعال در این زمینه غیر قانونی هستند.

هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش تعیین می شود و به مبلغ 3 میلیون و 50 هزار تومان می باشد. توجه کنید که پس از پرداخت وجه ، امکان انتقال آزمون به شخص دیگری وجود ندارد.

درباره آزمون آیلتس بیشتر بدانیم

به منظور ارزیابی سطح دانش و میزان تسلط  افراد به زبان انگلیسی ، به ویژه برای افرادی که قصد دارند برای ادامه تحصیل و یا کار به خارج از کشور بروند ، آزمون زبانی با نام  آیلتس تعریف شده است که هر ماه در چندین نوبت برگزار می شود. سازمان سنجش تنها مرجع صادر کننده مجوز موسسات جهت برگزاری این آزمون می باشد.

این آزمون دارای دو قسمت آزمون آکادمیک (Academic Training) و آزمون عمومی (General Training) می باشد و داوطلبین با توجه به هدف خود می بایست در یکی از این آزمون ها ثبت نام به عمل آورند. افرادی که با هدف تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در مقطع کارشناسی و یا مقاطع بالاتر در این آزمون شرکت می کنند باید در آزمون آکادمیک شرکت نمایند. سایر داوطلبان نیز که برای تحصیل در مقاطع پایین تر سفر می کنند و یا قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارند می توانند در آزمون های عمومی آیلتس شرکت کنند. همچنین در هر یک از این آزمون ها 4 مهارت خواندن ، نوشتن ، شنیداری و گفتاری مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و در نهایت سطح داوطلبان با اختصاص نمره ای از 0 تا 9 مشخص می شود.

موسسات دارای مجوز جهت ثبت نام و برگزاری آزمون آیلتس 

در ادامه به بیان اسامی 8 موسسه ای که برای ثبت نام و برگزاری آزمون آیلتس مورد تایید سازمان سنجش آموزش کشور می باشند اشاره می کنیم ، برخی از این موسسات دارای شعب زیرمجموعه در شهرهای مختلف نیز می باشند که جهت مشاهده مشخصات کامل آن ها می توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید.

  • دانشگاه آزاد اسلامی
  • موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام ، که دارای 9 شعبه در شهرهای : تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ساری ، اهواز ، جزیره کیش و کرمان می باشد.
  • موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
  • آیلتس تهران با 4 شعبه در شهرهای : تهران ، کرج ، جزیره کیش و شیراز
  • موسسه آموزش عالی آزاد پروشات نوین (offsite موسسه آیلتس تهران)
  • موسسه پارسیان (offsite موسسه آیلتس تهران)
  • موسسه فرهنگی هنری مهر آریا دانش (offsite موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش)
  • موسسه آموزشی علوم و فنون پاراکس (offsite موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش)

در ادامه به نحوه ی ثبت نام آزمون آیلتس در هر یک از این موسسات می پردازیم. ثبت نام در اکثر این آزمون ها دارای قسمت مشترک مراجعه به سایت my.ieltsessentials.com می باشد ، که ابتدا به بیان مراحل ثبت نام در این سایت می پردازیم.

مراحل ثبت نام در سایت بین المللی آزمون آیلتس

در صورتی که مایل هستید تا در آزمون آیلتس هر یک از موسسات فوق شرکت کنید باید در سایت بین المللی my.ieltsessentials.com نیز ثبت نام کنید.

مرجع: سایت ایران مشاوره

برنامه نویسی اندروید پرواز پاراگلایدر کوهنوردی

فرم ورود

فرم ثبت نام